Doğru Seçimler

Anasayfa » Mağaza » Doğru Seçimler

Herkesin Seveceği Özel Takvimler Nasıl Elde Edilir

İşletmenizi veya bağış toplama etkinliğinizi tanıtmak için yeni özel takvimler oluşturma zamanı geldiğinde, doğru yere geldiniz. Linol Dijital Baskı ‘dan uygun fiyatlı özel takvimlerle güzel fotoğraflar ve özel metinlerle tüm yıl boyunca hikayenizi anlatın.

Takvim sipariş etmek söz konusu olduğunda sizin için pek çok seçenek var ve bunların en iyi olduğundan nasıl emin olacağınız konusunda kafanız karışabilir. Bu makale, yıllık takvimlerinizi sipariş etme zamanı geldiğinde kendinizden emin olabilmeniz için takvim tasarım sürecini nasıl başlatacağınıza dair birkaç fikrin üzerinden geçiyor.

Herkesi Etkileyecek Özel Takvimler Tasarlayın

Müşterileri ve sponsorları etkileyecek takvimler sipariş etmek karmaşık olmak zorunda değildir. Kolay ipuçlarımızdan bazılarını takip edin, böylece takviminiz kurumsal bir işletme, bir bağış toplama etkinliği veya yalnızca yıllık şirket takviminiz ne olursa olsun, her ay harika geri bildirimler alırsınız.

Bir Tema Seçin

Takvim tasarımınıza geçmeden önce her zaman ortak bir temaya karar vermenizi öneririz. İstediğiniz takvim türünü düşünün ve bunun şirketinizin vizyonuyla eşleştiğinden emin olun. Meslektaşlarınızdan veya iş arkadaşlarınızdan geri bildirim alın ve yalnızca müşterilerinize değil markanızı yeterince temsil eden ilgi çekici bir konsept oluşturmaya çalışın.

Bir tema seçmenin püf noktası tutarlı kalmaktır. Ünlü manzaralar, uzay temalı, ünlü ünlüler, dünya harikaları etrafında temalı birkaç fikir olabilir, adını siz koyun!

Önemli Tarihlerin Bir Listesini Yapın

Başlamadan önce, takviminize eklemek istediğiniz tüm önemli tarihlerin bir listesini yapmak iyi bir fikir olabilir. Büyük tatilleri, banka tatillerini, isterseniz ay döngülerini, en sevdiğiniz eğlenceli tatilleri ve gerekirse aile etkinliklerini unutmayın.

Ofisiniz için bir takvim tasarlıyorsanız, patronlarınızın doğum günlerini veya önemli şirket tarihlerini eklemeye değer olabilir.

Yalnızca En İyi Fotoğrafları Seçin

Takvim, kaliteli fotoğrafları sergilemek ve tüm ürün ve hizmetlerinizi görüntülemek için bir portföy olarak kullanmak için mükemmel bir yoldur.

Umarım, sunduğunuz hizmetin kalitesini herkese gösterebilmek için şirketinizin başarısını çarpıcı fotoğraflarla belgeliyorsunuzdur. Ayrıca hiçbir şeyin bulanık olmaması için yalnızca yüksek çözünürlüklü, en az 300 dpi olan fotoğrafları kullanmanızı öneririz.

Sponsorları Dahil Etmeyi Unutmayın

Takvimlerinizin daha hızlı satılmasına yardımcı olacak bir başka fikir de sponsor logoları eklemektir! Diğer işletmeleriniz, tüm müşterileriniz ve müşterileriniz tarafından görülmesi için takvim tasarımınıza ve baskı bütçenize sponsor oluyor mu?

Her ay birkaç sponsor dahil edin veya öne veya arkaya bir sponsor sayfası ekleyin. Takviminizi desteklemek için ödeme yapan her kişiye aynı miktarda alan ayırdığınızdan emin olun, böylece herkes eşit reklam fırsatına sahip olur.

Bir Takvim Şablonu Kullanın

Çoğu zaman insanlar başlayana kadar bir takvim tasarlamanın önemli olduğunu düşünmezler! Bir takvim şablonuyla başlamak ve oradan çalışmak çok daha kolay.

Şanslısınız ki, tam olarak ihtiyacınız olan takvimi kullanabilmeniz için, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda takvim şablonumuz var . Klasik ve basitten modern ve şıklığa kadar, her tür işi mutlu edecek seçeneklerimiz var.

Toplu Sipariş Vermeyi Düşünün

Önerdiğimiz harika bir ipucu, takvimlerinizi toplu olarak sipariş etmenizdir. Daha büyük miktarlarda sipariş verirken paradan ve zamandan tasarruf etmenin yanı sıra, bittiğinde yeniden yazdırmak zorunda kalmayacaksınız. Kaç takvim siparişi vereceğinizi ölçmenin harika bir yolu, ön sipariş satışı yapmaktır. Takviminizle gerçekte kaç kişinin ilgilendiğine karar vermenize yardımcı olacak ve insanların ne kadar ödemeye istekli olabileceği ve kaç tane sipariş etmeniz gerektiği konusunda size bir fikir verecektir.

Takvimleri Bugün Sipariş Edin

Artık amacınızı karşılayan özel bir takvim için ihtiyacınız olan tüm ipuçlarına sahipsiniz. Kâr amacı gütmeyen bir kuruluş için para toplamaktan, sektörünüz ne olursa olsun müşterilerinizin aklının ilk sıralarında kalmaktan veya ofisiniz veya şirketiniz için yüksek kaliteli bir takvim sağlamaktan, size seveceğiniz bir takvimi nasıl sunacağımızı biliyoruz ve araçlara sahibiz.

Sırada ne var? Temanız var, hangi tarihleri ​​vurgulayacağınızı biliyorsunuz, tüm aylık fotoğrafları seçtiniz ve sponsor logolarını sıraladınız. Şimdi sipariş verme zamanı! Takvim Yazdırma sayfamıza gidin ve tam olarak aradığınız şeyi elde etmek için seçeneklerimize göz atmaya başlayın.

Sorularınız mı var? Bugün bizimle iletişime geçin ve sorularınızı yanıtlayalım ve proje ihtiyaçlarınızı karşılayan ve bütçenize uygun bir takvim aldığınızdan emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
 
 

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Ürün eklendi!
Ürün zaten istek listesinde!

Ürün sepetinize eklendi.

Alışverişe devam edin Sepeti Görüntüle