Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 

Baskı konusunda tutkuluyuz.

Baskı, işletmenizin başarısı için önemlidir. Bu nedenle, baskı kalitemizi bu kadar yüksek standartlarda tutuyoruz, maliyetleri sizin için uygun tutuyoruz ve size yardımcı olacak güler yüzlü müşteri hizmetleri ekibimiz var. Müşterilerimizi mutlu ettiğimizde eve de mutlu gidebiliriz.

Dijidors Dijital, baskı ve otomasyon teknolojisine olan tutkuyla 2013 yılında başladı. Başlangıcından bu yana şirketin misyonu, müşterilerine ve çalışanlarına odaklanan bir baskı şirketi oluşturmak olmuştur. Dijidors Dijital’de çalışan herkes, müşterilerin iş yapmaktan zevk alacağı bir şirket yaratmak için buradadır.

Dijidors Dijital, teknik becerileri yüksek grafik tasarımcılardan oluşur. Her işi basmadan önce dikkatlice kontrol etme konusunda titizler. Çalışmalarınızdaki fotoğraflarda çözünürlüğü düşük veya yazım hataları ile ilgili herhangi bir sorun varsa sizi uyaracaklardır. Bu ekstra kalite kontrolü, resminizin veya çalışmalarınızın kaliteli basılacağını garanti eder.

İşiniz Grafikerlerimizin kontrolünden geçtikten sonra baskı ekibimiz ve mücellit personelimiz siparişinizin doğru üretilmesini sağlar.

Kaliteli Baskı

Müşterilerimize ileri düzey ve kaliteli baskıyı sunmak temel politikamızdır. Garanti!

Zamanında Teslimat

Hızlı ve zamanında teslimat politikası ile %100 müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

Çevreye Duyarlı

Tüm üretimlerimizde çevre dostu baskı mürekkepleri kullanıyoruz.

Para İade Garantisi

Baskı kalitesi ve işçiliğinde %100 müşteri memnuniyeti garantilidir.

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Ürün eklendi!
Ürün zaten istek listesinde!

Ürün sepetinize eklendi.

Alışverişe devam edin Sepeti Görüntüle