Müşteri Memnuniyetimiz - Dijital Baskı ve Dijital Matbaa Ürünlerinin Basımı İstanbul - Dijidors Dijital Baskı Çözümleri

  Hafta İçi   09:00 - 19:00   Cumartesi   09:00 - 14:00
  (0216) 640 25 90      (0541) 355 46 65

  Hafta İçi   09:00 - 19:00   Cumartesi   09:00 - 14:00
  (0216) 640 25 90      (0541) 355 46 65

    Giriş Yap
logo


İçeriğe git

Müşteri Memnuniyetimiz - Dijital Baskı ve Dijital Matbaa Ürünlerinin Basımı İstanbul  dijidors.com için herşey müşteri memnuniyeti ile başlar.. Her zaman en iyi çözümleri ve ürünleri sunmak, müşterilerimize sözümüzdür. Her zaman en iyi olmak, bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Çünkü müşterilerimiz her şeyin en iyisine layıktır. Müşteri Memnuniyeti’nin teminatı olan mükemmeliyetçi duruşumuz, “dijidors.com Müşteri Memnuniyet Kanunları”nın temel ilkesidir. dijidors.com, üretim süreçlerinden satış sonrası hizmetlerin tamamına kadar tüm aşamalarda, Müşteri Memnuniyet Kanunları’na uymayı tüm kurum ve çalışanları ile birlikte taahhüt eder.

  Madde 1: dijidors.com için yeni müşteriler kazanmanın en önemli kuralı, mevcut müşterilerimizin memnuniyetidir.

  Madde 2: Tüm Türkiye’de dijidors.com markasını güven ve kalite ile özdeşleştiren müşterilerimiz, en büyük zenginliğimiz ve gurur kaynağımızdır.

  Madde 3: Her zaman en mükemmel ürünleri, en iyi çözümleri ve en kaliteli hizmeti almak, tüm müşterilerimizin en doğal hakkıdır.

  Madde 4: Müşterilerimiz, ürün ve hizmetlerimizle ilgili istek, öneri, şikayetlerini iletme ve çözüm isteme hakkına her zaman her ortamda sahiptir.

  Madde 5: Müşterilerimize, ürünleri satın alma, uygulama ve kullanma sürecinde, benzersiz hizmet ve kalite farkımız yaşatılmalıdır.

  Madde 6: ARGE çalışmaları doğrultusunda sektöre sunduğu yenilikleriyle, müşteri ihtiyaçlarına çözüm üretmek, öncelikli görevimizdir.

  Madde 7: “dijidors.com her zaman en iyisini yapar. dijidors.com kullanılırsa sonuç mükemmel olur. ”güvenini müşterilerimize yaşatmak ve daha yukarılara taşımak tüm dijidors.com ailesinin sorumluluğudur.

  Madde 8: dijidors.com müşteri ayrımı gözetmez. Müşterilerimiz hangi miktarda, hangi ebatta, hangi ürünü alırsa alsın, aynı kalitede hizmeti yaşama hakkına sahiptir.

  Madde 9: dijidors.com çözüm ve hizmetleri ile farklı olmayı, sağladığı müşteri memnuniyeti ile öncülük etmeyi sektör liderliğinin gereği olarak görür.

  Her türlü istek, öneri ve şikayetleriniz için;

  0 216 640 25 90
  Müşteri iletişim numaralarımızı veya

  dijidors@gmail.com
  e-mail adresimizi kullanabilirsiniz.
İçeriğe dön