Ödeme ve Teslimat - Dijital Baskı ve Dijital Matbaa Ürünlerinin Basımı İstanbul - Dijidors Dijital Baskı Çözümleri

  Hafta İçi   09:00 - 19:00   Cumartesi   09:00 - 14:00
  (0216) 640 25 90      (0541) 355 46 65

  Hafta İçi   09:00 - 19:00   Cumartesi   09:00 - 14:00
  (0216) 640 25 90      (0541) 355 46 65

    Giriş Yap
logo


İçeriğe git

Ödeme ve Teslimat - Dijital Baskı ve Dijital Matbaa Ürünlerinin Basımı İstanbul  dijidors.com sipariş sisteminde tüm ödemelerinizi online internet üzerinden güvenli olarak kredi kartınızla yapabilirsiniz.

  dijidors.com ödeme sisteminde sizden hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz istenmemekte ve saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri İyzico Güvenli Ödeme Sayfasından yapılmakta ve ödeme işlemi İyzico güvencesinde yapılmaktadır.

  dijidors.com web sitesinde sizin sadece üyelik ve sipariş bilgileriniz tutulmaktadır. Kredi kartı ile bilgileriniz HİÇBİR şekilde dijidors.com tarafında alınmamakta ve saklanmamaktadır.
  Güvenli ödeme sayfası bütün güvenlik tedbirleri İyzico tarafından alınmış ve İyzico'ya ait bir sayfadır. Buradan kredi kartı bilgilerinizi girip gönder butonuna basmalısınız.
  Bize sadece ödeme onayı bildirilir. Dolayısıyla aradaki iletişimden kaynaklanan güvenlik riskleri ortadan kalktığı için son derece güvenli bir ödeme sistemidir.
  Gönder butonuna tıkladıktan sonra ödeme onayı almalısınız.
  Eğer ödeme onayı almadıysanız kredi kartı bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz veya bankanızla temasa geçiniz.
  Ödeme onayı almamış siparişler işleme konmayacaktır.
  Ödemenizin onayı tarafımızca kontrol edildikten sonra siparişiniz hazırlanıp hemen kargoya verilecektir.

HAVALE ve EFT İLE ÖDEME


  Hafta sonu ve resmi tatillerde yapılan Havale/EFT 'ler takip eden ilk iş gününden itibaren onaylanarak siparişiniz işleme alınacaktır.
  Havale/EFT ile ödeme yaparken, açıklama alanına, sipariş numarasını ve sipariş verenin ad soyad bilgilerinin yazılması gerekmektedir.
  Havale yöntemiyle ödeme yaparak siparişinizi verdiğinizde, önce sipariş talebinizin bize ulaştığına dair bir e-posta, ödemeniz bize ulaştığında ise ödemenizi aldığımız ve siparişiniz işleme konulduğuna dair bir e-posta tarafınıza yollanacaktır.
  Siparişleriniz, ödemeniz bize ulaştığında işleme konulacaktır. Havale ile ödemesi yapılan siparişlerinizde teslimat süresinde 1 günlük gecikme yaşanabilir.

ÜRÜN GÜNCELLEMELERİ


  Vermiş olduğunuz siparişlerde dijidors.com değişiklik, düzenleme ve güncelleme hakkını saklı tutmaktadır. Bu güncellemelerden ekstra ücret talep edilemeyeceği gibi herhangi bir indirim de söz konusu olmamaktadır. Tarihi geçmiş (sevgililer günü ürünleri, yılbaşı ürünleri, anneler-babalar günü ürünleri, takvimler, fotokitaplar vb.) ürünlerin güncellemesi aylık olarak dijidors.com'un kontrolünde yapılmaktadır.

TESLİMAT


  Cumartesi, pazar ve resmi tatil günlerinde herhangi bir saatte verilen siparişler, takip eden ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir.
   

Havale | EFT yapabileceğiniz hesap numaramız


  Not: Bu güzergahlara göre ürünlerin teslimi, siparişinizi alacağınız yere bağlı olarak ayrı ayrı ücret ödenir (elden teslimat hariç). Teslimat süresinin farklı olduğunu lütfen unutmayınız.


İçeriğe dön