Yardım ve SSS

Anasayfa » Yardım ve SSS

Yardım ve SSS / Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl sipariş verebilirim ?

Dijidors Dijital Baskı olarak geleneksel matbaalardan farkımız, tüm süreçleri online olarak web sitemiz üzerinden yürütmemiz, ayrıca dijital baskı çözümlerini de sunuyor olmamızdır. Alıştığınız e-ticaret deneyimini matbaa ve dijital matbaa süreçlerine uyarlayarak dilediğiniz ürünü sepete atarak matbaa ve dijital matbaa hizmetini ev konforunda almanızı sağlıyoruz

Özel indirim kuponuna nasıl ulaşabilirim?

Özel indirim kupon kodları sisteme kayıtlı mail adresine gönderilmektedir. Kupon kodu ulaşmadı ise mail kutunuzdaki spam dosyaları kontrol etmeniz gerekmektedir.

Baskıya uygun tasarımı nasıl yapabilirim?

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde farklı yüzeylere farklı tekniklerle baskı yapılmaktadır. Bu anlamda, sitemizdeki ürün ölçü ve özelliklerine uygun ve şablon bilgilerine göre çalışmanızı hazırlamanızı önemle tavsiye ederiz. İlgili ürünün şablonuna ürün sayfasında, ürün görselinin altında yer almaktadır. Genel olarak PDF formatları mevcuttur.

Tasarım hizmeti veriyor musunuz?

Ücret karşılığı tasarım desteği verdiğimiz ürünlerin dışında kalan ürünler için şirket politikamız gereği müşterilerimizden gelen hazır tasarımlar ile baskı yapıyoruz. Dilerseniz müşterilerimiz için hazırladığımız her ürün sayfasında yer alan hazır şablonlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Tasarım desteği için istenen bilgiler nelerdir?

Dijidors Dijital Baskı olarak, tasarım desteği sunmaktayız. Web sitemiz üzerinde satılan ürünlerde “Tasarım Desteği” ibaresi görebilirsiniz, bu ürünlerde bizden tasarım desteği alabilirsiniz. Tasarım desteği konusunda dikkat edilmesi gerekenler;

  • Kullanmak istediğiniz logoları ve görselleri bize tek tek ve yüksek çözünürlükte göndermeniz gerekmektedir.
  • Arka planda kullanmak istediğiniz rengi belirtiniz.
  • Tasarımda kullanılacak tüm metinleri tasarım notu kısmına yazmanız gerekmektedir.
  • Metinlerin yerleşim yerlerini açık ve net bir şekilde belirtmenizi rica ederiz.
  • Daha önce yapılmış bir çalışma eğer grafik tasarım program formatlarında ( PDF) değil ise aynısı uygulanamamaktadır.
  • Yapılan tasarım çalışması üzerinde maksimum 2 revize hakkınız olduğunu unutmayınız.
  • Sipariş sonrasında 2 iş günü içerisinde tasarım desteği için dönüş sağlanacaktır. Müşteri tarafından gelen revizeler tasarım sürecini ve siparişin üretime girme sürecini uzatabilir.

Tasarım çalışmamı nasıl yükleyebilirim?

Web sitemiz üzerinde satın almak istediğiniz ürünlerin özelliklerini belirlediğiniz ekranının sepete ekle butonunun hemen üstünde “Basılacak İş hakkında…” açılır pencereye tıkladığınızda çalışmanızı yükle göreceksiniz. Butonuna tıklamanız ile birlikte çalışmalarınızı yükleyebileceğiniz tasarım yükleme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Web sitenizde istediğimi bulamıyorum, sunduğunuz tek ürünler bunlar mı?

Asla. Biz çok daha fazlasını sunuyoruz. Ne istediğinizi göremezseniz, lütfen e-posta : info@ dijidors.com  yada telefon ile arayın: 0216 640 25 90 veya gelin bizi görün. Ne yazık ki, web sitemiz yaptığımız işin çok küçük bir bölümünü temsil edebiliyoruz. Üst düzey renkli kopyalar, kabartma, tipo baskı, görünümlü kitaplar, el ilanları, not kartları, pedler, afişler, tabelalar, posterler, Folyo, Spot Vernik, Termografi (yükseltilmiş baskı), kataloglar, broşürler, iş ve kişisel duyurular, tek renkli (Pantone spot renk) baskı ve çok daha fazlası.

Hangi baskı yöntemlerini kullanıyorsunuz?

Hızlı ürünler genellikle dijital baskı makinelerimizde basılır ve standart ürünler genellikle ofset baskı makinelerimizde basılır. Yoğun mürekkep kapsamına ve hassas renklere sahip zorlu grafik tasarımlar için, ofset baskı genellikle dijital baskıya göre daha üstün sonuçlar verir. Ayrıca, sektördeki diğer birçok yazıcı gibi, ofset baskı makinelerimiz de dijital baskı makinelerimizden daha kalın kağıtlara baskı yapabilmektedir.

Hangisi daha iyi, dijital veya ofset baskı ve hangisini seçeceğimi nasıl bilebilirim?

Her iki baskı türünün de avantajları vardır. Birçok yerel baskıcıdan farklı olarak hem dijital hem de ofset baskı sunabiliyoruz. Yeterince zaman verildiğinde, her zaman ofseti seçeriz, ancak bazen dijital baskı iyi sonuç verir ve olmayacaksa size haber veririz.

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Ürün eklendi!
Ürün zaten istek listesinde!

Ürün sepetinize eklendi.

Alışverişe devam edin Sepeti Görüntüle